ponad 3 lat temu

Zgodnie z Rozporządzeniem MEiN od 29 marca do 18 kwietnia ograniczone zostaje stacjonarne funkcjonowanie przedszkola.

Propozycje zajęć i zabaw dla dzieci pozostających w domach są zamieszczane na stronie internetowej naszego przedszkola  oraz drogą mailową przesyłane na indywidualne adresy mail rodziców (realizacja zadań dla dzieci posiadających orzeczenie o potrzebie kształcenia specjalnego).

W celu zorganizowania  właściwej opieki oraz posiłków dla dzieci osób dla których przedszkole, zgodnie z rozporządzeniem, ma obowiązek organizacji zajęć, prosimy o przesłanie dzień wcześniej do godziny 15.00  na adres: przedszkole109@interia.pl   wniosku o przyjęcie dziecka z zaznaczeniem w których dniach  i godzinach dziecko będzie obecne.