rok temu

1 czerwca to data kojarząca się wszystkim z radością i beztroską, bo to wyjątkowy dzień – Dzień Dziecka.  W tym dniu w naszym przedszkolu odbył się międzygrupowy konkurs pod hasłem „Co wiemy o przyrodzie”. Każda grupa ubrana była w innym kolorze. Dzieci brały udział w różnych konkurencjach  mi.in.:  zagadki werbalne „Pokaż jeżyku, co masz w koszyku”, zagadki pantomimiczne „Jakie to zwierzę?”,  „Prawda czy fałsz”- ciekawostki o zwierzętach,  „Staw pełen ryb” – grupowa wyklejanka. Za każdą konkurencję przyznawane były punkty. Każda z grup zaprezentowała przygotowaną wcześniej piosenkę związaną z tematem przyrody. Nie zabrakło również zabawy przy muzyce. Na koniec pani dyrektor wręczyła Certyfikat. Ale to nie koniec niespodzianek w tym dniu, na życzenie dzieci pani intendentka oraz panie w kuchni przygotowały kulinarne pyszności; była pizza, popcorn oraz nuggetsy z kurczaka…mniam, mniam Można zerknąć na zdjęcia, jak to się mówi ; Ślinka cieknie na sam widok…:)