Oferta edukacyjna

W naszym przedszkolu funkcjonują trzy grupy integracyjne liczące po dwadzieścioro dzieci, w tym do 5 dzieci niepełnosprawnych oraz jedna ogólnodostępna.

Praca wychowawczo-dydaktyczna i opiekuńcza prowadzona jest zgodnie z podstawą programową wychowania przedszkolnego w oparciu o program "Nasze Przedszkole".

Nasi nauczyciele to wykwalifikowana kadra, która korzystając z różnorodnych pomysłów edukacyjnych, zwraca uwagę na zróżnicowanie metodyczne dostosowywane do indywidualnych potrzeb rozwojowych każdego dziecka.

Ramowy rozkład dnia w Samorządowym Przedszkolu

nr 109 w Krakowie

Zgodnie ze Statutem,
               podstawa programowa realizowana jest w godzinach 8.00 – 13.00

ZAJĘCIA DODATKOWE W NASZYM PRZEDSZKOLU

W Samorządowym Przedszkolu nr 109, dzieci mają możliwośc uczestniczenia w ramach podstawy programowej w zająciach z j. angielskiego i zajęć      umuzykalniających oraz dodatkowo  tańca towarzyskiegoo oraz gimnastyki korekcyjnej. Grupy najstarsze uczetniczą także w zajęciach z religii.

Harmonogram zajęć dodatkowych

język angielski grupa IV środa, czwartek
gimnastyka korekcyjna grupa I I II wtorek, grupa III i IV środa
zajęcia umuzykalniające grupa I, IV poniedziałek, grupa III i II środa