Lapbook "Ekipy Smoka Wawelskiego"

rok temu

Starszaki z grupy IV, na czas trwania projektu „KOCHAM KRAKÓW-PODRÓŻ PRZEZ HISTORIĘ WEHIKUŁEM CZASU. II edycja: BAJKOWY KRAKÓW W PODANIU I LEGENDZIE” nazywają swoją grupę "Ekipa Smoka Wawelskiego". Udało nam się nawet napisać "Legendę o Ekipie Smoka Wawelskiego", która dumnie krąży między naszymi domami. Oczywiście ilustracje do niej rownież sa naszego autorstwa. Poznały ją również nasi koledzy z grupy II.

W ramach podsumowania naszego udziału w projekcie przygotowaliśmy lapbook. Dzieci z pomocą rodziców, dziadków, starszego rodzeństwa wyszukiwały niezwykłe materiały i ciekawostki o Krakowie, ulubionych legendach, bajkowych placach zabaw, zabytkach Krakowa i Nowej Huty, w której mieszkamy. W pocie czoła powstało naprawde wyjątkowe dzieło, które możecie podziwiać na zdjęciach.